O nas

Kościół Uliczny to inicjatywa chrześcijan, których celem jest niesienie Dobrej Nowiny o Jezusie Chrystusie osobom bezdomnym i najuboższym. Są to nabożeństwa prowadzone wspólnie przez różne kościoły ewangeliczne, które odbywają się na ulicach większych miast Polski. W trakcie spotkań oprócz standardowych elementów (uwielbienie, kazania) wydawane są też za darmo ciepłe posiłki i napoje.

Inicjatorem tego ruchu w Polsce jest Paweł Bukała, a jego korzenie sięgają Kanady, gdzie Artur Pawłowski założył Street Church. Obecnie nabożeństwa odbywają się m.in. w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu.

9 maja 2015 roku odbędzie się pierwsze nabożeństwo Kościoła Ulicznego w Białymstoku. Zapraszamy o godzinie 17:00 na plac przy skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Białówny.

Miejsce spotkań

Mapka przedstawiająca lokalizację nabożeństw Kościoła Ulicznego w BiałymstokuNabożeństwa Kościoła Ulicznego w Białymstoku odbywają się w każdy czwartek o godzinie 18:30, na Rynku Kościuszki. Zapraszamy!